Авто

Новий Opel Astra отримав тюнінг від Irmscher

Irmscher

Представлене в 2021 році нове покоління хетчбека Opel Astra поки не отримало фірмової «гарячої» версії OPC, тому ліквідувати цю прогалину взялася компанія Irmscher. Фірма, яка зробила собі ім’я на доробках різних моделей Opel, представила перші доопрацювання нового автомобіля.

Правда, поки що йдеться виключно про зміни у зовнішності та інтер’єрі хетчбека, але не про технічний тюнінг. Також поки що без уваги тюнерів залишився і універсал Opel Astra Sports Tourer.

Читайте також:  Nissan залишить європейців без традиційних двигунів внутрішнього згоряння

Комплект аеродинамічного обважування включає спліттер на передній бампер, накладку на задній бампер з імітацією дифузора, нові накладки на пороги і збільшений в розмірах спойлер на кришці багажника.

За бажанням клієнта можна пофарбувати кузов у ​​два кольори, нанести графіку з логотипами Irmscher та прикрасити автомобіль червоними акцентами.

Irmscher

Доробки інтер’єру включають накладки на пороги з нержавіючої сталі, велюрові килими і кілька варіантів шкіряної оббивки сидінь і панелей дверей. Технічних доробок немає, якщо не брати до уваги занижену на 30 мм підвіску і нові колеса. Покупцям запропонують 18-дюймові диски Turbo Star, а також 19-дюймові Cosmo Star та High Star, доступні у чорному кольорі.

Читайте також:  Прокуратура пощадила чеського мільйонера, що розігнався до 417 км/год.

Irmscher

Як обіцяє Irmscher, тюнінг для Opel Astra буде доступним для замовлення вже найближчим часом. Всі перераховані доробки поєднуються з усіма хетчбеками останнього покоління, незалежно від типу силової установки та коробки передач.