Авто

Зовнішність нового кросовера Renault розкрили до прем’єри

Renault Austral

Зовнішність нового кросовера Renault Austral було розкрито до прем’єри, запланованої на 8 березня. У соціальних мережах розтиражували знімок з офіційної презентації, за яким можна зробити висновок про всі особливості екстер’єру. Наступник Kadjar здивує складені фарами, хитрим увігнутим всередину капотом, багатоланковим декором перед повітрозабірниками, дисками з спрямованим малюнком, а також двоколірним забарвленням кузова.

Хоча Renault Austral – не електромобіль, зовнішня подібність із «батарейним» Megane E-Tech очевидно. Кросовери схожі і за форм-фактором, і за дизайнерськими рішеннями, хоча конструктивно це різні моделі.

Основа Austral – платформа CMF-CD3 з поперечним розташуванням двигуна та переднім приводом. За неофіційними даними, моторна гама складатиметься з бензинових турбованих агрегатів об’ємом 1,2 та 1,3 літри з різним ступенем електрифікації. Від дизеля вирішено відмовитись зовсім.

Читайте також:  Renault не виробляє електричний Megane через нестачу деталей з України

Усі подробиці про Renault Austral стануть відомими 8 березня. Очікується, що продаж новинки розпочнеться у другому півріччі, орієнтовна ціна у Франції — від 35 тисяч євро. За межами Європи Renault Austral навряд чи з’явиться.

Джерело: Cochespias.net