Політика

Зеленський про НАТО: Я охолов до цього питання

Володимир Зеленський

У Києві зрозуміли, що НАТО не збирається приймати Україну через конфронтацію із Росією.

Президент України Володимир Зеленський “охолов” до питання НАТО після того, як у Києві зрозуміли, що Альянс не готовий прийняти Україну. Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу ABC News.

Відповідаючи на запитання, чи Україна готова піти на вимоги Росії для припинення війни: змінити Конституцію і відмовитися від вступу у НАТО; визнати Крим російським; визнаючи незалежність “ЛДНР”, Зеленський сказав: “Насамперед, я готовий до діалогу, але ми не готові до капітуляції”.

Читайте також:  Названо умову зустрічі Байдена з Путіним

“Про це питання ми говорили вже давно. Ми зрозуміли, що НАТО не готове прийняти Україну. Альянс побоюється суперечливих питань та конфронтації з Росією. Ми не будемо країною, яка щось випрошує на колінах. І я не буду таким президентом”, – додав президент.

Крім того, Зеленський заявив про можливість діалогу щодо долі Криму та Донбасу.

“Я говорю про гарантії безпеки. Я думаю, що питання про тимчасово окуповані території і невизнані республіки – їх ніхто не визнав крім Росії, це псевдореспубліки – ми можемо обговорювати і знайти компроміс про те, як ці території житимуть. Мені важливо те, як на цих територіях житимуть люди, які хочуть бути частиною України. Хто в Україні скаже, що вони хочуть прийняти їх? Питання складніше, ніж просто визнання. Це черговий ультиматум. Але ми не готові приймати ультиматуми. Путін почав говорити, почав діалог, замість перебувати в інформаційному міхурі без кисню”, – сказав він.