Технології

Google може перенести сенсорні панелі гаджетів на шкіру користувача

Google

Компанія запатентувала нову технологію жестового управління носяться пристроями. Замість тачскрінів і сенсорних панелей вона пропонує використовувати для введення шкіру на зап’ясті або шиї поруч з гаджетами. Прикладений до документа ескіз демонструє, як може працювати «кіберпанківська» функція.

Технологія отримала робочу назву Skin Interface. Згідно з документацією, для управління функціями гаджета користувач зможе провести пальцем або торкнутися шкіри свого тіла поруч з носимим пристроєм. Жест (вертикальний або горизонтальний свайп, короткий або довгий дотик одним або декількома пальцями) створить механічну хвилю, яка буде розпізнана датчиками пристрою.

Читайте також:  Samsung розробила модуль DDR5 рекордної ємності

Очікується, що за допомогою такого методу введення можна буде здійснювати відповідь або завершення телефонного дзвінка, перемикання треків і регулювання гучності навушників. Компанія також планує використовувати машинне навчання для фільтрації рухів, які не призначені для введення команд. Це дозволить власнику гаджета кивати, жувати, чухатися, ходити або розмовляти, не боячись помилкових спрацьовувань.

Google

Згідно з патентом, власники Pixel Buds зможуть скористатися функцією, торкаючись ділянки шкіри перед вухом або постукавши по скроні. Для розумних годин Pixel Watch «тачскріном» може стати зап’ясті, тильна сторона долоні або передпліччя. Для зручності можна буде відкалібрувати кілька сенсорних областей різної форми.

Читайте також:  Яким смартфоном користується Білл Гейтс?

Зараз технологія існує тільки на папері — коли і для якого пристрою Google має намір зробити її загальнодоступною, невідомо.