Технології

Хакери вкрали у Samsung 190 ГБ секретних даних

Хакери

Слідом за зломом серверів NVIDIA хакерське угруповання Lapsus $ заявило про атаку на Samsung, яка призвела до витоку 190 ГБ конфіденційної інформації технологічного гіганта. У відкритому доступі опинилися дані шифрування та інші відомості про останні пристрої вендора.

За наявною інформацією, витік включає “вихідний код кожного довіреного аплету, встановленого на всіх пристроях Samsung”, і “конфіденційний вихідний код від Qualcomm”.

Крім того, злитий в мережу архів імовірно включає в себе алгоритми операцій біометричного розблокування і вихідний код Samsung Accounts — служби входу в систему, пов’язаної з мобільними пристроями Samsung.

Читайте також:  Xiaomi анонсувала розумний телевізор Smart TV 5A

Видання Bleeping Computer повідомляє, що викладений в мережу торрент-файл мав понад 400 бенкетів, і включав в себе текстовий файл, що описує вміст, доступний для завантаження:

  • Дамп вихідного коду та пов’язані дані про безпеку/захист / Knox / завантажувач/довірені програми та різні інші елементи
  • Дамп вихідного коду і відповідні дані про безпеку і шифрування пристрою
  • Різні репозиторії від Samsung Github: розробка мобільного захисту, серверна частина облікового запису Samsung, серверна частина/інтерфейс Samsung pass і SES (Bixby, Smart Things, магазин)

Передбачається, що крадіжка даних була здійснена з метою викупу, але інформації про вимоги хакерів мережеві джерела не повідомляють. Представники Samsung інцидент, що стався, не прокоментували.