Авто

Sony об’єдналася з Honda для випуску електрокарів

Sony

Японські компанії Sony і Honda оголосили про укладення партнерства для розробки і комерційного запуску автомобілів з електродвигунами. Видання Reuters вже опублікувало перші деталі угоди між брендами, а також орієнтовну дату випуску їх спільного дітища.

При розробці електрокара за його виробництво відповідатиме Honda, в той час як Sony займеться розробкою програмного забезпечення.

При цьому генеральний директор автомобільного бренду, відповідаючи на питання про ексклюзивність контракту з Sony, зазначив, що Honda відкрита і для партнерства з іншими компаніями. При цьому про вихід на ринок спільного підприємства мови поки не йде.

Читайте також:  Сотні тисяч Hyundai відкликають через ремені безпеки, травмуючих пасажирів

Очікується, що Sony також відповідатиме за модулі системи допомоги водієві у складі прийдешньої новинки. Раніше глава компанії Кенічіро Йошида також оголошував про плани по створенню окремого підрозділу Sony Mobility, заявивши, що вивчає можливість комерційного запуску електромобілів.

Будь-які технічні подробиці про перший фірмовий транспортний засіб поки не розкриваються, але відомо, що його анонс запланований на 2025 рік.