Авто

Новий гіпекар Bugatti збереже двигун внутрішнього згоряння

Bugatti

Французька компанія Bugatti завершує виробництво моделі Chiron і вже працює над наступним своїм гіперкаром, деякі подробиці про який в інтерв’ю виданню Automotive News Europe розкрив глава спільного підприємства Bugatti Rimac Мате Рімац.

Він зазначив, що найпростіше для інженерів було б взяти електрокар Rimac Nevera і зробити з нього Bugatti методом бейдж-інжинірингу, але в підсумку від цієї ідеї відмовилися. Рімац зазначив, що Бугатті все-таки повинні бути з двигунами внутрішнього згоряння — хоча б якийсь час.

Читайте також:  Audi спростила автомобілі: яких функцій втратили моделі

В результаті, як стверджує Рімац, новий гіперкар Bugatti, який прийде на зміну моделі Chiron, безумовно збереже двигун внутрішнього згоряння, але все ж буде «в значній мірі електрифікований».

Однак поки невідомо, чи буде гібридна силова установка нового Бугатті побудована на базі 8,0-літрового мотора W16 з чотирма турбінами, навколо якого, як зазначає хорватський підприємець, будувався весь бізнес французької марки протягом останніх двох десятиліть. Цілком можливо, що перший гібридний Bugatti вперше покажуть вже до кінця нинішнього року, але тільки обраним клієнтам.

Широкій публіці новий гіперкар покажуть в 2024 році, причому Рімац зазначив, що автомобіль отримає якісь опції, які раніше ще ніколи не застосовувалися на серійних моделях.

Читайте також:  Ford загрожує заборона продажу автомобілів з виходом в інтернет

Chiron планувалося випустити в кількості 500 примірників і до теперішнього часу весь тираж практично повністю викуплений. Станом на кінець минулого року були відкриті близько 40 виробничих слотів, причому замовити можна було тільки «драйверський» Chiron Pur Sport і довгохвостий Chiron Super Sport.