Політика

Ворог загине від своєї ж зброї – Резніков

Техніка РФ

Ворог втрачає десятки одиниць техніки, просто кидає її та тікає, поповнюючи “парк” техніки ЗСУ, зазначив міністр оборони.

Україна перестала боятися штучно створеного образу “великої Росії” і світ має перестати. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков у неділю, 6 березня.

Він наголосив, що вже понад 10 днів Україна бореться за весь світ.

“Сьогодні Україна продовжує стояти на захисті свободи всього світу: українські діти та жінки рятують ваших дітей та жінок ціною власного життя, поки ви сумніваєтеся закривати небо. Наші чоловіки рятують ваших ціною свого життя. Поки ви боїтеся закривати небо. Ми давно перестали боятися штучно створеного образу “великої Росії”. І весь світ повинен перестати!”, – написав Резніков у Facebook.

Читайте також:  ЄС не знає термінів дебатів щодо членства України

За його словами, економіку України переведено на військові рейки.

“Заводи та фабрики продовжують роботу, виконують військове замовлення, ремонтують техніку, перетворюють військові трофеї на зброю. Щоб боротися країна має працювати, кожен на своєму місці. Якщо ви змушені були евакуюватися – знайдіть роботу на новому місці – ваша допомога потрібна скрізь”, – закликав Резніков.

Він запевнив, що ситуація на українських позиціях є контрольованою.

“Так, у нас теж є втрати. Але кожне ім’я, кожен наш Герой не буде забутий. Бо і не буде забутий кожен убивця. Ми розуміємо цінність життя та цінність свободи. Життя кожного українця – безцінне!”, – зазначив міністр.

Читайте також:  Канада посилить фінансову підтримку України

Також Резніков повідомив, що на певних напрямках наші воїни переходять у контратаки, а ворог втрачає десятки одиниць техніки, просто кидає її та тікає, поповнюючи наш “парк” техніки. У результаті вороги гинуть від своєї зброї.

“Кремль поки не хоче прийняти і визнати своє фіаско. Але цей час вже близький. Невдоволення та деморалізація серед окупаційних військ посилюється. До них приходить прозріння, як і до деяких російських олігархів”, – звернув увагу міністр.

За його словами, серед військ РФ спостерігається дедалі більше випадків небажання воювати.

Водночас він заявив, що “найбільш боєздатні частини ворога отримали по зубах”: у Києві та Харкові ворога було зупинено. У Миколаєві відкинуто. Одеса – наш стратегічний резерв. При цьому поповнення сил противника все більше ускладнюватиметься, якість поповнення буде ще гіршою.

Читайте також:  Арестович дав новий прогноз про закінчення війни

“Кремль остаточно відкинув спроби приховувати свої наміри – вони прийшли знищувати нашу країну, знищувати наш народ. У них нічого не вийде. Вони ведуть війну з жінками та дітьми. Вони не перемогли воїнів, які захищають Харків – вони почали воювати з Харківським університетом. Росіяни – звичайні терористи. А терористи будуть знищені”, – наголосив Резніков.

Він додав, що ворог чинить опір, але українська влада робить все можливе, щоб забезпечити гуманітарні коридори, вивести наших людей з-під обстрілів, забезпечити підвезення гуманітарної допомоги.

“Ми нікого не залишимо і дуже скоро повернемось”, – резюмував голова Міноборони.