Технології

Samsung пообіцяла доопрацювати функцію захисту смартфонів від перегріву

Samsung Galaxy S22

Нещодавно користувачі розкритикували роботу сервісу Game Optimization Service, встановленого на флагманські смартфони Samsung. На їхню думку, він уповільнював ігрову продуктивність гаджетів-компанія відреагувала на відгуки і випустила офіційну заяву про майбутній випуск оновлення прошивки для фірмових пристроїв.

Днями в мережі з’явився відеоролик корейського блогера, що демонструє зниження ігрової продуктивності смартфона Samsung Galaxy S22 Ultra через роботу встановленого додатка Game Optimization Service. Пізніше користувачі форуму Meeco опублікували список програм, схильних, за їхніми словами, штучного троттлінгу-до нього увійшли Instagram, TikTok, Netflix, Microsoft Office, Google Keep, Spotify, Snapchat, YouTube Music і багато інших.

Читайте також:  Оновлено рейтинг найбільших постачальників планшетів. Apple втрачає свою частку

У відгуках про роботу фірмового сервісу також зазначалося, що він не обмежує продуктивність бенчмарків, а фільтрація здійснюється за назвою програми. Так, при запуску клієнта 3dmark, перейменованого в Genshin Impact, підсумкові результати синтетичного тестування знизилися з 2618 до 1141 бала. Пізніше компанія підтвердила, що продуктивність смартфонів була обмежена, щоб зменшити їх нагрівання і поліпшити автономність.

“Наше пріоритетне завдання-надавати всі необхідні можливості користувачам мобільних пристроїв. Сервіс Game Optimizing Service (GOS) був розроблений, щоб ефективно управляти температурою пристрою і уникати перегріву, зберігаючи максимальну продуктивність ігор. GOS не впливає на роботу неігрових додатків.

Нам важливі відгуки, які користувачі залишають про наші продукти, і найближчим часом, після того як ми вивчимо отриманий зворотний зв’язок, ми випустимо оновлення ПЗ. Воно дозволить управляти продуктивністю при запуску ігрових додатків”, – заявили представники Samsung.

Читайте також:  Samsung навчить користувачів самостійно ремонтувати свої гаджети

Очікується, що з одним з наступних апдейтів прошивки з’явиться режим пріоритету продуктивності в додаток Game Launcher. Це дозволить власникам смартфонів вибирати між підвищенням кадрової частоти і нагріванням пристрою при запуску вимогливих ігор та інших додатків.