Технології

Xiaomi випустила розумну RGB-стрічку для інтер’єру, ТВ та ігрових ПК

Xiaomi

Каталог продукції Xiaomi поповнив цікавий аксесуар-розумна світлодіодна стрічка з настроюється підсвічуванням. Вона може працювати самостійно в якості декоративного елемента освітлення, а також сумісна з популярними у геймерів комп’ютерними екосистемами, доповнюючи підсвічування ПК і різної периферії.

Довжина стрічки, що отримала назву Xiaomi Mijia Ambient Light Strip, становить 2 метри. При бажанні її можна подовжити до 5 м, з’єднавши з іншими аксесуарами.

Xiaomi

Вона сумісна з системою розумного будинку Xiaomi, а також з Razer Chroma RGB, ASUS AURA Sync і деякими моделями телевізорів серії Mi TV. Крім того, контролер гаджета оснащений вбудованим мікрофоном для синхронізації з відтворюваною в кімнаті музикою.

Читайте також:  В iOS знайдено небезпечну вразливість. Вона працює навіть при вимкненні iPhone

Згідно специфікації, новинка підтримує відображення 16 мільйонів відтінків і більше 100 колірних комбінацій. Налаштувати роботу підсвічування можна через мобільний додаток.

Нарешті, Mijia Ambient Light Strip підтримує функцію оновлення прошивки і надалі може отримати нові режими роботи. Вартість аксесуара в Китаї становить $47.