Технології

HTC показала, як буде виглядати життя у метавсесвіті [ВІДЕО]

HTC Viverse

HTC анонсувала Viverse – свою версію метавсесвіту, названу на честь серії гарнітур Vive VR. Щоб показати переваги віртуального світу, компанія випустила видовищне відео, що розповідає, які завдання зможуть вирішувати гаджети нового покоління.

У ролику з оригінальною назвою Viverse – a Day in the Metaverse with VR, AR, AI, 5G and NFT демонструються можливості пристроїв зі швидкісним бездротовим підключенням.

Відеоряд починається з показу розумних окулярів, що відстежують частоту пульсу, тривалість тренування і пройдену Користувачем відстань. Потім за допомогою аксесуара їх власник бере участь у віртуальному нараді, а також відвідує концерт і музей.

Читайте також:  Комплект для домашнього ремонту iPhone показали "наживо". Він важить понад 30 кг

Не обійшлося і без згадки NFT-цифрового активу, що підтверджує право володіння яким-небудь предметом. Саму метавсесвіту HTC підносить у формі концепції, натякаючи на можливість віртуального спілкування в цифровому світі з будь-якої точки земної кулі. Терміни запуску і склад Нової продуктової лінійки для взаємодії з метавсесвітом компанія поки не розкриває.

“Приєднуйтесь до нас, щоб зазирнути в майбутнє, де неможливе стає можливим. Перетворіть своє найближче оточення за своїм бажанням. Зустріньтеся зі своїм кумиром на голографічному концерті”, — заявляє HTC.