Авто

Volkswagen вкладе у виробництво нового технологічного флагмана 2 млрд євро

Volkswagen

Компанія Volkswagen оголосила про плани вкласти 2 мільярди євро в будівництво окремого виробничого майданчика для електрокарів майбутнього. Нове підприємство, будівництво якого планують розпочати наступного року, розташується в районі Варменау у Вольфсбурзі. Першим з його конвеєра зійде передовий електроседан Trinity розміром з пішов Passat: він стане технологічним флагманом марки і отримає повноцінний автопілот.

Робота над седаном ведеться вже кілька років в рамках проекту під кодовим позначенням Project Trinity. За планом Volkswagen, електрокар побачить світ в 2026 році і стане першою моделлю на платформі Scalable Systems Platform (SSP).

Читайте також:  Porsche Taycan отримав спецверсію на честь гоночної траси

Автомобілю пророкують запас ходу до 700 кілометрів і автопілот четвертого рівня, майже не вимагає уваги з боку людини. До слова, зараз виробники використовують системи другого рівня, а сертифікований Mercedes-Benz комплекс третього рівня на реальних автомобілях поки не застосований – очікується, що це трапиться в 2022 році.

У Volkswagen розраховують, що один екземпляр електрокара можна буде побудувати всього за 10 годин. Домогтися цього хочуть за рахунок “нового способу виробництва”: мова йде про кардинально спрощений процес, який складно було б організувати на універсальних заводах, що виробляють і “батарейні”, і паливні машини.

Майданчик у Варменау буде дочірньою по відношенню до заводу у Вольфсбурзі, де збирають ID.3. Однак після завершення будівництва вона стане зразком для перетворення вже існуючих майданчиків і для побудови майбутніх.

Читайте також:  Tesla виключила провід для заряджання зі списку стандартного оснащення електрокарів

Джерело: Volkswagen Group / Twitter