Авто

Continental розробив пасажирський дисплей, який не відволікає водія

Continental

Все більше автовиробників встановлюють на передні панелі додаткові екрани розважальної системи, призначені для пасажирів. Однак зайвий рух відволікає водія, а світлова пляма в нічний час заважає розгледіти дорогу, що підвищує ризики аварій. Своє рішення цієї проблеми запропонувала компанія Continental: вона представила дисплей, зображення на якому майже не видно сидить за кермом.

Розробка являє собою по суті звичайний динамічний дисплей, майже не відрізняється від екранів сучасних ноутбуків. Однак в Continental йому додали “функцію конфіденційності”. При її включенні менше одного відсотка світла, випромінюваного дисплеєм, досягає водія: тобто, для нього екран залишається темним, в той час як передній пасажир бачить зображення.

Читайте також:  BMW почала продаж електричного седана 3-Series

Особливо стане в нагоді функція вночі, коли яскраве світло в салоні підвищує ймовірність ДТП, відзначають в Continental.

Continental

Розробники запевняють, що дисплей «відповідає найвищим стандартам з точки зору контрастності, щільності світла, однорідності зображення та енергоефективності», і включення приватного режиму не впливає на якість картинки, видимої пасажиру.

Continental планує почати виробництво таких екранів в 2024 році, але поки не оголошує, яким автомобілям або маркам дістанеться технологія.

Розробники Continental працюють в широкому спектрі напрямків: крім шин, у них є досвід у багатьох сучасних технологіях, а в лютому вони представили проект автобудинку під назвою ContiHome. Житловий модуль площею 32 квадратних метри побудований з використанням екологічних матеріалів і обладнаний «розумною» системою управління кліматом, освітленням і мультимедійною зоною, а також декількома сенсорними екранами і розвиненою акустикою.