Політика

Зеленський: Ми вже думаємо про майбутнє

Володимир Зеленський

Глава держави висловив сподівання, що незабаром влада зможе звернутися до співгромадян, що виїхали, із закликом повернутися додому.
Президент Володимир Зеленський у суботу, 5 березня, виступив із черговим відеозверненням.

Так, глава держави висловив упевненість, що незабаром влада України зможе звернутися до українських біженців із закликом повернутися додому.

“Упевнений, що скоро ми зможемо сказати нашим людям: повертайтеся! Повертайтеся з Польщі, Румунії, Словаччини та всіх інших країн. Повертайтеся, бо загрози більше немає”, – сказав він.

Читайте також:  У ФРН погодили постачання важкої техніки Україні

За словами Зеленського, керівництво країни вже думає про майбутнє: “Як відновити наші міста, відновити економіку. Вже є домовленість про надання Україні десятків мільярдів доларів на відновлення, і це лише перші рішення”.

Він зазначив, що українська армія завдає окупантам таких втрат, “яких вона не бачила у найстрашнішому сні”. Армія РФ не вийшла на заплановані рубежі, але вийшла майже на 10 тисяч убитих, додав президент.

“Це страшно, це солдати 18-20 років, майже діти, яким навіть не змогли пояснити, за що вони йдуть воювати і чому вони на чужій землі. Росія могла дати їм щось інше, окрім смерті”, – сказав Зеленський.

Читайте також:  Київ домагається блокування переказів у РФ та Білорусь на $6,74 млрд

Глава держави зазначив, що влада робить усе, щоб домовленість із РФ про припинення війни запрацювала: “Це одне з головних завдань на сьогодні. Подивимося, чи можна піти далі у переговорному процесі”.