Технології

Соціальні мережі почали перевіряти на психічний вплив на молодь

instagram twitter

Вісім американських штатів ініціювали розслідування про вплив TikTok і Instagram на фізичне і психічне здоров’я молоді. Представники влади хочуть з’ясувати, чи відомо власникам платформ про потенційну шкоду, яку несуть використовувані ними технології для збільшення залученості аудиторії.

“Розслідування зосереджено на методах і прийомах, використовуваних TikTok для підвищення залученості молодих користувачів, включаючи збільшення тривалості часу, проведеного в сервісі, і частоти взаємодії з платформою”, — Генеральний прокурор Мора Хілі.

Власники TikTok, китайська компанія ByteDance, вже відреагували на ініціативу США. Власники платформи заявили, що безпека дитячої аудиторії — одне з пріоритетних завдань.

Читайте також:  Windows 11 не можна використовувати без облікового запису Microsoft

З цієї причини вони не будуть перешкоджати розслідуванню і нададуть всю необхідну інформацію про заходи захисту неповнолітніх в рамках сервісу. Крім цього, ByteDance вже повідомляла про підготовку вікових обмежень доступу до контенту.

Нагадаємо, що на початку лютого стало відомо, що серед популярних онлайн-сервісів TikTok нарівні з YouTube збирає найбільше даних про користувачів. При цьому Китайська платформа передає інформацію третім особам.