Технології

Характеристики Xiaomi Mi Band 7 злили в мережу до анонсу

Xiaomi Mi Band 7

Схожу, серію розумних браслетів Xiaomi Mi Band незабаром чекає чергове поповнення-на просторах мережі з’явилися перші дані про пристрій. Інсайдери виявили в коді бета-версії фірмової прошивки Ключові специфікації і опис оригінальних функцій майбутнього фітнес-трекера.

За інформацією французького порталу Logger, гаджет з модельним номером M2129B1 і M2130B1 (ймовірно, мова про базову і NFC-версії) отримає дисплей з роздільною здатністю 490×192 пікселя. Крім функції Always-On Display, пристрою приписують широкий набір віртуальних циферблатів з коробки і підтримку моніторингу безлічі режимів тренувань, кількість яких поки невідомо.

Xiaomi

Можливий дизайн екрану Xiaomi Mi Band 7

Інсайдери повідомляють, що Mi Band 7 обзаведеться функцією Smart Alarm, яка автоматично розбудить власника у фазі легкого сну приблизно за 30 хвилин до встановленого будильника. Крім того, гаджет імовірно буде підтримувати новий режим енергозбереження. Повідомляється і про можливу появу в пристрої GPS-модуля. Втім, джерело зазначає, що в прошивці для Mi Band 6 теж була передбачена підтримка цієї функціональності, але на ділі гаджет її не отримав.

Читайте також:  Десктопний Google Chrome отримав можливості мобільної версії

Компанія Xiaomi поки не робила ніяких офіційних заяв про свій новий фітнес-трекер. З іншого боку, Mi Band 6 був представлений в кінці березня минулого року-не виключено, що в найближчі тижні вендор розкриє інформацію про смарт-браслет сьомого покоління.