Технології

Microsoft запустить функцію «зеленого» оновлення Windows

Батарея

У тестовій збірці Windows 11 інсайдери виявили незвичайну функцію, пов’язану з роботою «Центру оновлень». Нововведення не стосується сервісу безпосередньо, але покликане зробити процес установки апдейтів більш екологічним.

За наявною інформацією, використовуючи сервіси ElectricMap і Watttime, операційна система буде стежити за тим, які види енергії в поточний момент використовує комп’ютер. Пріоритет буде віддаватися екологічно чистим джерелам – саме при їх використанні буде проводитися скачування і розгортання оновлень.

Читайте також:  Redmi випустила швидкісний роутер з Wi-Fi 6 та широкою зоною покриття

Microsoft Windows 11

Користувачів з регіонів, не підключених до “зеленої” електрики, нововведення не торкнеться. Інсайдери відзначають, що функція буде працювати тільки для пристроїв, підключених до мережі безпосередньо, а не живляться від батареї. Крім того, власники ПК все ще можуть встановлювати оновлення вручну, коли вони хочуть.

У свіжій “беті” також з’явилося кілька інших змін. У їх числі-доопрацьована анімація жестів при роботі з сенсорними екранами, покращений пошук в меню налаштувань, оновлений дизайн діалогового вікна «Відкрити за допомогою», і функція безпеки Smart App Control для моніторингу підозрілої активності додатків. Про останню поки відомо небагато-ймовірно, пізніше Microsoft розкриє більше подробиці про роботу цієї служби.

Читайте також:  Toyota вигадала робота для вигулу собак, який за ними прибиратиме

Дата появи зазначених змін в релізної версії операційної системи поки невідома.