Авто

Michelin пояснив зупинку виробництва шин на кількох заводах

Michelin

Французький виробник шин Michelin виступив із заявою щодо ситуації з виробництвом і постачанням своєї продукції. За словами представника компанії, було прийнято рішення призупинити випуск шин “на деяких європейських заводах на кілька днів протягом найближчих тижнів” на тлі серйозних логістичних і транспортних проблем. Кожне підприємство буде самостійно визначати тривалість і порядок впровадження цього заходу.

У Michelin відзначили, що»серйозна криза, яка розгортається в даний час в Україні, впливає також і на Європу”. «Ми в режимі реального часу аналізуємо санкції, які вводить міжнародне співтовариство, і слідує їм, — йдеться в офіційній заяві компанії. – Через нинішню кризу, як і багато інших промислових гравців в Європі, «група Мішлен» також стикається з серйозними логістичними і транспортними проблемами при постачанні своїх заводів і доставці продукції клієнтам».

Читайте також:  Lamborghini показала тизер нової версії Huracan

Заходи по введенню простою на декількох заводах приймаються для того, щоб оптимізувати операції і адаптувати управління потоками. Також компанія “прагне мінімізувати негативний вплив на обслуговування клієнтів”. Президент Michelin Флоран Менего виступить перед співробітниками на початку наступного тижня, «щоб обговорити останні зміни”.