Технології

Apple оголосила дату весняної презентації новинок

Apple

Apple розіслала журналістам запрошення на віртуальну презентацію Peek Performance, присвячену новій фірмовій продукції. Точний час трансляції вже відомо – а в мережі з’явилися відомості про можливий список новинок, які компанія представить вже наступного тижня, 8 березня 2022 року.

На думку аналітиків, в ході заходу буде представлений новий смартфон серії iPhone SE з підтримкою мереж 5G і класичним сканером відбитків пальців Touch ID. Його вартість імовірно складе від $300 до $399. Крім того, компанія може показати свіжий iPad Air — ця серія фірмових планшетів не оновлювалася з осені 2020 року.

Крім того, Apple імовірно випустить стабільну версію прошивки iOS 15.4 з декількома новими функціями, включаючи можливості використання сканера Face ID для розблокування пристрою, не знімаючи захисної маски і прийому безконтактних платежів по банківських картах прямо на iPhone без додаткового обладнання.

Читайте також:  Google зробить оновлення Android наочнішими для користувачів

Захід буде проводитися в онлайн-форматі на YouTube і на офіційному сайті компанії. Трансляція розпочнеться о 21: 00 за московським часом.