Технології

Android 13 перейме одну з корисних функцій iOS

Google Android 13

IT-блогер Мішал Рахман (екс-редактор XDA-Developers) виявив в бета-версії Android 13 оригінальну опцію, раніше доступну тільки користувачам iOS. Нововведення стосується роботи спалаху смартфона, вирішуючи одну з проблем при її використанні в якості ліхтарика.

Згідно з джерелом, в новій версії операційної системи Google, нарешті, дозволить змінювати інтенсивність яскравості ліхтарика на Android-смартфонах.

Android 13

Судячи по рядках коду getTorchStrengthLevel і turnOnTorchWithStrengthLevel для класу CameraManager користувачі зможуть регулювати цей параметр через штатний інтерфейс, а не просто включати або вимикати LED-модуль.

Читайте також:  Microsoft показала оновлений диспетчер завдань для Windows 11

Android 13

Блогер зазначає, що підтримувати нову функцію будуть не всі смартфони, що працюють під управлінням Android. На його думку, додавання такого налаштування зажадає оновлення інтерфейсу, що дозволяє камері взаємодіяти з операційною системою.

Імовірно Google “обкатає” нововведення на смартфонах сімейства Pixel, а пізніше його впровадять в свої програмні оболонки і інші виробники гаджетів.