Авто

Kia покаже два електричні пікапа до 2027 року

Kia

Kia слідом за Hyundai представила стратегію розвитку компанії до 2027-го і 2030 року. Так, протягом наступних п’яти років Південнокорейський автовиробники представить лінійку електромобілів, яка налічуватиме 14 моделей різних сегментів і класів, у тому числі два батарейних пікапа. А до 2030 року компанія має намір реалізовувати по два мільйони екологічно чистих машин, що становитиме приблизно дві третини від загального обсягу річних продажів.

У найближчих планах компанії запуск електричного кросовера EV9, який першим в модельній лінійці марки отримає систему AutoMode, що представляє собою розширений набір систем допомоги водієві.

Читайте також:  Nissan допоможе у розробці місяцехода для NASA

В основу електромобіля ляже платформа E-GMP, а в рух його буде приводити двомоторна силова установка. У однойменного прототипу, який дебютував в листопаді минулого року, була літій-іонна батарея ємністю 77 кіловат-годин, а запас ходу на одній зарядці становив 480 кілометрів. Система підтримувала підзарядку від станції потужністю 350 кіловат: з її допомогою можна поповнити запас енергії з 10 до 80 відсотків всього за 20 хвилин.

Крім того, Kia анонсувала появу відразу двох пікапів, проте подробиць про них поки немає. Стратегія компанії передбачає, що до 2030 року близько 80 відсотків продажів електричних автомобілів припадатимуть Північну Америку, Європу, Південну Корею і Китай.

Читайте також:  Ford загрожує заборона продажу автомобілів з виходом в інтернет

Також автовиробник має намір збільшити поставки акумуляторів, а витрати на їх виробництво знизити на 40 відсотків протягом наступних восьми років.

До 2030 року Kia розраховує продавати цілому чотири мільйони автомобілів на рік, причому більше половини з них будуть в тій чи іншій мірі електрифіковані.