Криптовалюти

Telegram не планує інтегрувати TON Wallet в додаток

TON Wallet

У заяві, опублікованій вчора, представники Telegram підкреслили, що не планують інтегрувати гаманець TON в свій додаток для обміну повідомленнями.

Згідно із заявою, додаток TON Wallet, створений для зберігання токенів Gram, буде автономним сервісом, незалежним від Telegram Messenger.

Крім того, у вчорашній заяві зазначено, що компанія не контролюватиме блокчейн TON. Компанія не несе зобов’язань з розробки будь-яких додатків для основної мережі TON. Відповідальність за розробку і реалізацію таких програм, а також за використання смарт-контрактів лежить на спільноті і сторонніх компаніях.

Представники компанії повідомили, що на сьогоднішній день токенів Gram не існує, тому всі пропозиції щодо їх продажу є шахрайськими схемами. Після випуску токени не надаватимуть власнику права на отримання дивідендів, прибутку або участі в адмініструванні Telegram, так як не є цінними паперами.

Читайте також:  Топ-менеджер криптобіржі Luno назвав розумну ціну біткоїну

В даний час компанія і троє її співробітників, включаючи генерального директора Павла Дурова, очікують судового слухання, яку ініціювали SEC. На думку комісії, компанія порушила закон, не зареєструвавши активи в якості цінних паперів.

Минулого тижня Telegram відхилив запит SEC на надання фінансових документів, пов’язаних з токенсейлом на 1,7 мільярда доларів.

Залишити коментар