Технології

Apple припинила поставки техніки та обмежила роботу Apple Pay у Росії

Apple

Компанія Apple офіційно заявила про припинення продажів фірмової техніки на території Росії, а також про обмеження роботи сервісу Apple Pay. Втім, про неможливість оплати звичним способом мови не йде-розповідаємо, з чим довелося зіткнутися власникам iPhone.

“Ми призупинили всі продажі продукції в Росії. Минулого тижня ми зупинили весь експорт у наш канал продажів у країні. Apple Pay та інші послуги були обмежені”, свідчить заява компанії.

Сайт Apple в Росії як і раніше доступний, але при спробі замовлення будь-якої техніки повідомляє про припинення роботи магазину. Деякі зміни торкнулися і майданчика App Store для мобільних пристроїв. Вона працює в штатному режимі, але деякі регіональні додатки з нього були видалені. Про недоступність всіх фірмових товарів повідомляє і офіційний реселлер бренду-мережа магазинів re: Store.

Читайте також:  Дизайн Google Pixel 7 Pro підтверджений виробником аксесуарів

В інших роздрібних мережах і онлайн-магазинах (наприклад, OZON) більшість актуальних позицій є в наявності, але їх ціна За останній тиждень відчутно зросла. Потокового сервісу Apple Music обмеження на момент написання новини не торкнулися-підписка як і раніше доступна в російському регіоні.

Що стосується платіжної системи Apple Pay-вендор не уточнює, про які саме обмеження йдеться. Ймовірно, мається на увазі неможливість оплати картками російських банків, що знаходяться під санкціями. Наприклад, на момент написання новини оплата послуг провайдера через мобільний додаток з використанням Apple Pay проходила без проблем і затримок.