Технології

Honor Router 4 Pro: підтримка Wi-Fi 6 та ігровий режим за $63

Honor Router 4 Pro

Черговою новинкою Honor став не смартфон – на цей раз компанія представила недорогий роутер з високою пропускною здатністю і процесором з ШІ-блоком для оптимізації якості з’єднання. Ще однією особливістю моделі з підтримкою актуального стандарту Wi-Fi стала доступна ціна.

Honor Router 4 Pro

Honor Router 4 Pro забезпечує дводіапазонний бездротове з’єднання з максимальною швидкістю передачі даних в локальній мережі до 3000 Мбіт/с. Одночасно до нього можна підключити до 256 пристроїв. Новинка, оснащена 256 МБ оперативної пам’яті, підтримує технології MU-MIMO і OFDMA для поліпшення якості сигналу при роботі з декількома клієнтами одночасно.

Читайте також:  Комплект для домашнього ремонту iPhone показали "наживо". Він важить понад 30 кг

Роутер побудований на базі процесора Qualcomm зі спеціальним ШІ-модулем, який відповідає за стабільну роботу в багатокористувацьких сценаріях. Honor Router 4 Pro самостійно вибирає частотний діапазон для підключених пристроїв, забезпечуючи кожному з них оптимальну якість з’єднання. Заявлена площа покриття становить до 200 квадратних метрів.

Компанія також зазначає, що Honor Router 4 Pro використовує алгоритми штучного інтелекту для оптимізації коннекта в онлайн-іграх. Ціна роутера в Китаї становить $63, а перші покупці зможуть придбати його за $55.