Авто

Mercedes-Benz показав спецверсію G-Class – таких зроблять 200 штук

Mercedes-Benz G-Class Edition 550

Північноамериканський філія Mercedes-Benz представив спецверсію G-Class Edition 550. Буде зроблено 200 позашляховиків лімітованої серії.

Їх особливості – безальтернативна двоколірна забарвлення, заводський пакет антихром, спеціальні шильдики і розширений набір базових опцій. Покупцям належить вибрати з трьох відтінків кузова: темно-червоного, світло-сірого і біло-місячного, причому колір Moonlight White-новинка в палітрі Mercedes-Benz.

Найпростіше дізнатися G-Class Edition 550 по прямокутних табличках під шильдиками V8 — на них схематично зображений всюдихід, який дереться в гору. Інший маркер новинки-напис 1 of 200 Edition 550 на поручні перед переднім пасажиром.

Читайте також:  Оновлену BMW 3-Series показали на відео

Mercedes-Benz G-Class Edition 550

Кенгурін спереду-обов’язкова опція для американських “Геліків”, двоколірне забарвлення кузова з глянцевим чорним низом можна замовити для звичайних позашляховиків. У салоні відмінностей мінімум: не доведеться доплачувати за обробку шкірою Nappa з ромбовидною рядком, активні мультиконтурні крісла і вставки з вуглецевого волокна.

Технічна начинка незмінна: під капотом версії Edition 550 бензиновий 4,0-літровий V8, який розвиває 422 кінські сили і 610 Нм крутного моменту. Точно такий же мотор ставиться на версії G 500 в Старому Світі. Повний привід з трьома блокуваннями диференціалів для Mercedes-Benz G-Class обов’язковий.

Ціни на спецверсію Edition G 550 поки не називаються, але звичайний Mercedes-Benz G 550 в США коштує від 131 750 доларів.