Авто

Електричний пікап Ram: нові зображення

RAM

Марка RAM опублікувала нові тизери майбутнього електричного пікапа, і вони помітно відрізняються від того, що показували раніше. Тепер у вантажівки інакше оформлені передня частина, корми і навіть змінені пропорції. Ринковий дебют моделі за планами повинен відбутися в 2024 році.

На ранніх тизерах електричний RAM виглядав злегка футуристично, чого не скажеш про машину на свіжих ескізах. Наприклад, пікап позбувся світиться смуги по всю ширину передка-тепер замість неї подвійні ходові вогні з кожного боку. До того ж змінилися пропорції, а ззаду змінилася конфігурація оптики. Втім, навряд чи це остаточний варіант дизайну, і до офіційної прем’єри його ще не раз переглянуть.

Читайте також:  Aston Martin анонсував свій перший електромобіль

RAM

Поки ж відомо, що в основу електричного вантажівки ляже платформа STLA Frame, тобто він збереже рамну конструкцію. Нова платформа передбачає установку батарей ємністю від 159 до 200 кіловат-годин і обіцяє запас ходу близько 800 кілометрів.

Якщо порівнювати з головними конкурентами “Рема”, то Ford F-150 Lightning може на одному заряді проїхати 482 кілометри, а Hummer EV — 560.

За попередніми даними, в продаж електропікап надійде тільки в 2024 році. Але перед цим компанія планує провести кілька спеціальних заходів для потенційних покупців, щоб дізнатися їхню думку про майбутню новинку.