Технології

HUAWEI Sound Joy – колонка зі звуком Devialet та автономністю більше доби

HUAWEI Sound Joy Devialet

На MWC 2022 компанія HUAWEI розширила асортимент фірмової акустики, представивши портативну колонку Sound Joy. Незважаючи на компактні габарити, вона примітна хорошою автономністю, широким набором допоміжних функцій, а також просунутим комплектом динаміків.

Бездротова колонка, розроблена HUAWEI спільно з французькою компанією Devialet, отримала компактний циліндричний корпус.

За якість звучання новинки відповідає система з чотирьох динаміків: 20-ватного широкосмугового, твітера на 10 Вт і пари пасивних випромінювачів. Заявлена акустична потужність становить 79 дБА на відстані 2 м.

Читайте також:  Google перезапустить мобільний гаманець Wallet на Android-смартфонах

HUAWEI Sound Joy Devialet

Колонка оснащена модулем Bluetooth 5.2, підтримує кодеки AAC і SBC, а також має сертифікацію IP67 (захист від пилу і безпечне занурення під воду на глибину 1 метр не більше ніж на 30 хвилин).

Заявлена автономність HUAWEI Sound Joy на одному заряді АКБ ємністю 8800 маг — до 26 годин в режимі відтворення. Підтримується функція швидкої зарядки потужністю 40 Вт: всього 10 хвилин у розетки вистачить на годину роботи пристрою.

Передбачені і додаткові функції, такі як струшування колонки для швидкого сполучення, миттєва трансляція треку при торканні до смартфону і підтримка голосового помічника.

Читайте також:  Окуляри на базі Google Glass допомагають незрячим читати та орієнтуватися у місті

Висота корпусу колонки становить 202 мм, діаметр — 73 мм, вага — 680 грамів. У продаж HUAWEI Sound Joy в чорному і зеленому кольорах корпусу надійде пізніше за ціною €149.