Авто

Nissan Juke дісталася гібридна установка Renault

Nissan Juke

У європейську гаму Nissan Juke додана гібридна версія з нехитрою назвою Hybrid. У межах міста такий кросовер може 80 відсотків часу рухатися на електротязі і економити при цьому до 40 відсотків палива. За словами виробника, середня витрата гібридного Juke становить 5,2 літра на сто кілометрів.

Силова установка у Nissan Juke Hybrid така ж, як у Renault Clio E-Tech. Вона складається з «атмосферника» 1.6 (94 к.с. і 148 Нм), електромотора (49 к. с. і 205 Нм), 15-кіловатного стартер-генератора і встановленої в підполі багажника батареї з водяним охолодженням (1,2 кВт•год).

Читайте також:  Представлений кросовер з комп'ютером на Windows у салоні

Nissan Juke

Кросовер завжди стартує на електротязі, потім Електроніка сама вирішує, в який момент і наскільки довго задіяти ДВС. Тобто фактично відбувається перемикання між різними варіантами гібридизації: послідовним, паралельним і послідовно-паралельним.

За даними Nissan, така система на 25 відсотків могутніше раніше доступних бензинових двигунів. Крім того, в місті без запуску ДВС машина може рухатися до 80 відсотків часу і економити при цьому 40 відсотків (в комбінованому циклі — 20%).

Частково це заслуга автоматизованої коробки передач з кулачковими муфтами замість кілець синхронізаторів. Зрозуміло, присутні регенеративне гальмування і функція руху в одну педаль e-Pedal (при скиданні газу машина буде сповільнюватися до 0,15 g).

Читайте також:  Новий Mercedes-Benz T-класу готовий до дебюту: дата прем'єри та перше зображення

Зовні гібридний Juke відрізняється від звичайного інший гратами радіатора з автоматичними жалюзі. Також змінені щитки і накладки під днищем і перед колесами, збільшений спойлер на двері багажника і додані колеса діаметром 17 і 19 дюймів.