Технології

Xiaomi розробила свою альтернативу MagSafe для смартфонів

MagSafe

Компанія розповіла про нову технологію бездротової зарядки з магнітним кріпленням. Її ключовими особливостями стануть наднадійна фіксація навіть до важких гаджетів на зразок планшетів, а також велика вихідна потужність, яка знизить час поповнення заряду ємних акумуляторів.

У нову серію увійдуть відразу два аксесуари з поверхнею із загартованого скла: тонкий зарядний пристрій потужністю 30 Вт і більш габаритна 50-ватна модель з активним охолодженням. Конструкція обох рішень буде включати 17 магнітів, здатних утримувати гаджети вагою до 800 грамів. Це дозволить вільно регулювати кут повороту проводу під час використання, не перериваючи процес «дозаправки».

MagSafe

У конструкції новинок застосована котушка, індуктивність якої становить всього близько 1/3 від показників традиційних рішень. За запевненням виробника, більш потужна модель ЗУ здатна повністю зарядити АКБ ємністю 5000 мАг за 49 хвилин, а молодша — за 86 хвилин. При використанні рішення з кулером температура поверхні смартфона може бути знижена на 20 °C всього за 60 секунд.

Читайте також:  Google "прокачає" одну з ключових функцій Android TV 13

Обидві новинки отримали систему захисту від перевантаження по струму, перегріву, надмірної зарядки, підвищеної і зниженої напруги, короткого замикання, а також функцію виявлення попадання сторонніх тіл між ЗУ і поверхнею смартфона. Інші подробиці, вартість аксесуарів і дату початку їх продажів компанія пообіцяла розкрити пізніше.