Технології

Слух: новий iPhone SE виявиться набагато дешевшим за попередника

iPhone SE

Скарбничку чуток про наступного “бюджетника” Apple поповнив звіт про можливу вартість майбутньої новинки сімейства iPhone SE. Мережеві джерела повідомляють, що наступна модель серії не тільки отримає підтримку 5G, але і стане самим недорогим смартфоном Apple за останні кілька років.

За інформацією порталу GSM Arena з посиланням на заяву галузевого аналітика Джона Донована, новий iPhone SE надійде в роздрібний продаж за ціною від $300. Це на 99 доларів дешевше моделі SE (2020) з мінімальним обсягом пам’яті на старті продажів. Варто відзначити, що ця інформація поки не підтверджена – за даними інших джерел, вартість новинки буде такою ж, як у попередника.

Очікується, що смартфон під комерційною назвою iPhone SE+ 5g отримає поліпшену порівняно з позаторічною моделлю основну камеру і продуктивний процесор Apple A15 Bionic, який дебютував в лінійці iPhone 13 в минулому році. При цьому новинка збереже класичний дизайн, закладений ще в серії iPhone 8 зразка 2017-го.

З чуток, зовнішній вигляд “бюджетних” iPhone зміниться лише в 2024-му – черговий se-моделі приписують корпус від iPhone XR або iPhone 11, тільки з трохи меншим розміром екрану. При цьому апарат імовірно не отримає Face ID, але обзаведеться сканером відбитків пальців, вбудованим в кнопку живлення.