Технології

Lenovo анонсувала перший в світі ноутбук з гнучким дисплеєм

Lenovo ThinkPad X1 Fold

Lenovo вирішила здивувати відвідувачів CES 2020 не тільки серією ультрабуків з підтримкою мереж п’ятого покоління, але і першим у світі ноутбуком з гнучким дисплеєм. Модель ThinkPad X1 Fold, яка представлена раніше лише у вигляді прототипу, пропонує потенційним покупцям абсолютно новий форм-фактор і досвід використання.

Корпус ThinkPad X1 Fold виготовлений з легких сплавів із застосуванням вуглецевого волокна і поміщений в шкіряний захисний чохол. При розробці моделі інженери і дизайнери надихалися концепцією книги, що поєднує в собі інформативність, компактність і простоту експлуатації. Модель отримала сенсорний 13,3-дюймовий OLED-дисплей, який згинається по центру.

Примітно, що конструкція пристрою передбачає підключення Bluetooth-клавіатури Mini Fold, яка розміщується всередині ноутбука на одній з половин екрану. Її зарядка здійснюється без будь-яких проводів і портів. Сам же апарат розрахований на роботу як в портретній, так і в альбомній орієнтації. В режимі ноутбука гаджет дозволяє працювати на двох незалежних екранах, значно підвищуючи продуктивність.

Читайте також:  Windows 10 отримає «полегшений» інтерфейс

Lenovo ThinkPad X1 Fold

При підключенні повнорозмірної клавіатури і миші можна організувати повноцінну робочу станцію. Додатково Lenovo пропонує спеціальну підставку ThinkPad X1 Fold Stand, яка спрощує використання ноутбука в якості великого дисплея. Опціональна є підтримка мереж п’ятого покоління, за рахунок чого такий імпровізований мобільний офіс можна доповнити високошвидкісним інтернет-підключенням, незалежно від наявності поблизу бездротових точок доступу Wi-Fi.

За запевненням виробника, ноутбук здатний витримати десятки тисяч циклів відкриття і закриття завдяки використанню унікальної конструкції шарнірів. В ході випробування ThinkPad X1 Fold проходив всі ті ж краш-тести, що і лінійка ThinkPad, представлена пристроями в більш звичному форм-факторі.

В якості операційної системи в ThinkPad X1 Fold використовується Windows 10, але в майбутньому компанія має намір оновити ноутбук до Windows 10X, адаптовану під роботу з гнучкими екранами.

Читайте також:  Samsung передумав. Розраховує, що українцям вистачить грошей на суперпреміальний Galaxy Fold

Старт продажів Lenovo ThinkPad X1 Fold запланований другу половину 2020 року. Вартість новинки виробник оголосить пізніше.

Джерело: techspot

Залишити коментар