Технології

Інсайдери показали, як виглядатиме OnePlus 8 Lite

OnePlus-8-Lite

У якості більш доступної версії флагманської лінійки смартфонів компанія OnePlus готує окрему серію пристроїв OnePlus 8 Lite. І хоча до презентації новинок залишається ще кілька місяців, інсайдерам вдалося роздобути інформацію про дизайн моделей, на основі якої були створені відразу кілька реалістичних макетів гаджета.

OnePlus 8 Lite

OnePlus 8 Lite позиціонується як молодша модель в лінійці флагманських пристроїв компанії. У Мережі вже з’явився докладний “огляд” китайською мовою, що демонструє відразу кілька реалістичних макетів неанонсованого смартфона.

Читайте також:  Google запустила «майже безкоштовний» VPN-сервіс

Автори відео відзначають, що показані пристрої являють собою муляжі, всередині яких немає електронної начинки — вони призначені лише для демонстрації дизайну майбутньої новинки. Проте зовнішній вигляд прототипів сходиться з рендерами, які раніше опублікував авторитетний мережевий інформатор OnLeaks.

За чутками, OnePlus 8 Lite буде побудований на базі мобільної платформи MediaTek Dimensity 1000 з підтримкою мереж п’ятого покоління. Очікується, що всі три пристрої нової лінійки будуть представлені в травні — червні 2020 року.

Джерело: bilibili.com

Залишити коментар