Політика

Зеленський запросив оманський бізнес в Україну

Абдулсалам аль-Муршиді та Володимир Зеленський

Глава держави обговорив торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво з високопосадовим чиновником Оману.

Президент України Володимир Зеленський в Омані зустрівся з виконавчим президентом Державного генерального резервного фонду Султанату Оман Абдулсаламом аль-Муршиді. Про це в понеділок, 6 січня, повідомляє прес-служба Офісу президента.

“Під час зустрічі сторони обговорили торгово-економічне та інвестиційне співробітництво України та Оману і констатували, що нинішній рівень двостороннього інвестиційного співробітництва не відповідає наявному потенціалу, зокрема в порівнянні з динамічним зростанням торгових відносин, і погодилися з необхідністю його активізації”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також:  Єреван: Половина населення залишила Карабах

Зеленський під час зустрічі зазначив, що сьогодні Україна пропонує значні можливості для інвестування. Він розповів про умови та переваги ведення бізнесу в Україні, а також закликав інвестувати і, зокрема, взяти участь у великій приватизації в Україні.

“Оманська сторона висловила зацікавленість в активізації співпраці в інвестиційній сфері”, – повідомили в Офісі президента, зазначивши, що в Омані прийняли запрошення Зеленського відвідати Україну для ознайомлення з перспективними проектами і напрямками співробітництва.

Зважаючи з фото, Зеленського на зустрічі супроводжував його помічник Андрій Єрмак.

Джерело: Кореспондент

Залишити коментар