3D принтер

Об’ємний бізнес: 3D принтер як спосіб заробити

Люди, які займаються новим сучасним бізнесом завжди отримують стабільний високий прибуток, тому що все нове і незвичайне приваблює клієнтів. Останнім часом популярність набирає бізнес на виготовленні 3D фігур за допомогою спеціального принтера. Прогресивна новинка приносить власникам хороший щомісячний дохід, люди замовляють тривимірні копії своїх друзів, героїв фільму та інші цікаві речі. Про те, скільки можна заробити на 3D-друку як бізнесі, розповімо в сьогоднішній статті.

З ЧОГО ПОЧАТИ?

У першу чергу необхідно зареєструватися як юридичній особі або індивідуальним підприємцем, щоб узаконити свою діяльність. Для невеликого бізнесу буде досить відкрити ПП, тому як процедура ця простіша і надалі не виникне складнощів зі звітами та податками. Код КВЕД для діяльності 22. Виробництво гумових та пластмасових виробів.

Придатною формою оподаткування стане спрощенка (6 відсотків від доходу). Це спростить вашу підприємницьку діяльність і дозволить заощадити на бухгалтері, оскільки подібна система дозволить здавати нескладні звіти самостійно.

ЯК ПРАЦЮЄ 3D ПРИНТЕР

На відміну від звичайного принтера, який друкує лише тексти та зображення, 3D модель відтворює об’ємні фігури. Подібний результат досягається завдяки поступовому нашаруванню пластику або воску один на одного до отримання необхідного предмета. Більше того, відтворювані прототипи за своїми характеристиками можуть не поступатися оригіналам, наприклад «надрукований» пластиковий пістолет за всіма зовнішніми даними нагадує «бойового брата».

Особливості роботи:

  • Пластик в апараті застигає завдяки ультрафіолетовим променям;
  • При сплаві використовується лазерна технологія, завдяки якій принтер перетворює пластиковий або металевий порошок у фігуру;
  • У ході роботи фігура піддається ламінуванню для отримання великої міцності;
  • Завершується робота принтера в результаті застосування стереолітографії (поступове засвічування).
Принципи роботи 3d принтера

Принципи роботи 3d принтера

ЯК ЗАРОБИТИ НА ОБ’ЄМНОМУ ДРУКУ

Бізнес на 3D друку відмінний спосіб почати свою справу, так як початкові витрати зовсім невеликі. Принтери можна купити за невелику суму (20 тисяч гривнів). Необхідний матеріал для створення фігур (найчастіше це пластик) коштує від 700 грн до 2 тисяч за кілограм сировини.

Реалізовувати вироблені товари можна в різних сферах. Наприклад, тривимірні фігури можуть створюватися як сувеніри для друзів і родичів, на весілля, дні народження та інші значущі події. Для того щоб зробити сувенір людині лише знадобиться знайти зображення і завантажити його на комп’ютер, після цього принтер сам створює фігуру, яка повністю копіює завантажену картинку.

Сьогодні багато підприємців заробляють на продажу фігур популярних акторів, зірок спорту, героїв з мультфільмів і комп’ютерів. Продавати можна масово, заздалегідь заготовивши товар, або індивідуально на замовлення клієнта.

Також хорошим товаром для продажу можуть стати аксесуари для смартфонів, створені на 3D принтері. Молоді люди прагнуть до індивідуальності, тому чохли, корпуси, брелки для телефонів будуть користуватися великим попитом. Для автолюбителів можна придумати різні дрібнички у вигляді фігурок автомобілів, номерів, запчастин. У цьому бізнесі обмежити Вас зможе тільки фантазія.

Ще однією цікавою ідеєю є створення архітектурних макетів. Тільки уявіть як ефектно виглядатиме тривимірна модель будівель на столі потенційних інвесторів. Такий підхід може бути високо оцінений серед діючих архітекторів, які розробляють презентації.

У зв’язку з великою клієнтською любов’ю до ексклюзивів власнику 3D принтера ніколи не доведеться бідувати, його обладнання – ключ до високих доходів. Все просто одержати від клієнта замовлення, створити тривимірну модель, надрукувати і продати з націнкою в 300-500 відсотків!

ФОТОГАЛЕРЕЯ ПРЕДМЕТІВ, НАДРУКОВАНИХ НА 3D ПРИНТЕРІ

ДОХОДИ І ВИТРАТИ

Щоб проаналізувати окупність бізнесу по об’ємному друку, підрахуємо всі витрати і доходи.

В початкові витрати для відкриття бізнесу входить:

Покупка 3D принтера – 30 тисяч гривень;

Сировина і расходники – 4000 гривень.

Краще придбати набір з різнобарвного пластику: дві частини чорного, три частини білого і п’ять частин на вибір власника принтера. До цього набору необхідно додати потужний ноутбук, за допомогою якого будуть створюватися моделі. Його вартість становить від 15 до 25 тисяч гривень. Для просування і пошуку клієнтів необхідно створити лендінг сторінку(Landing Page), на якій будуть представлені зразки моделей, а також відгуки задоволених клієнтів. Вартість сайту складає 5-15 тисяч гривень. Разом початкові витрати складають від 54 до 79 тисяч гривень.

Так як виготовляти і реалізовувати продукцію підприємець буде самостійно, то витрати на зарплату не потрібні. Щомісяця необхідно буде витрачатися на просування сайту і рекламу в соціальних мережах – 2 тисячі гривень, закупівлю сировини – 2-3 тисяч. Разом витрати на місяць складуть 4-5 тисяч гривень.

Щоб оцінити можливий прибуток, порахуємо вихідну здатність принтера. Середня швидкість друку складає 1 грам в 10 хвилин, в середньому за годину роботи виходить прибуток 100 гривень. При середній добовій роботі можна отримати 1,5-2 тисяч гривень. Разом в місяць можна заробити 45-60 тисяч гривень чистого прибутку. При такому розкладі окупність бізнесу займе від 2 до 4 місяців роботи.

Бізнес на виготовленні об’ємних фігур – відмінний варіант для починаючого підприємця, невисокі початкові витрати і великий клієнтський попит допоможуть швидко заробити. При грамотному просуванні в інтернеті можна отримати клієнтів не тільки зі свого міста, а й за його межами. Тому якщо Ви замислюєтеся про відкриття власного бізнесу, то купівля 3D принтера стане відмінним варіантом. Вже через пару місяців Ви зможете заробляти десятки тисяч гривнів, не виходячи з дому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *