Авто

Mercedes-Benz EQS провалив “лосиний тест”

Mercedes-Benz EQS

В руках іспанського видання km77.com виявився черговий електромобіль, який експерти піддали “лосиному тесту”. Під час випробувань Mercedes-Benz EQS 580 4matic+ зміг подолати задану трасу тільки на мінімальній для тесту швидкості в 72 кілометри на годину. При спробі підвищити швидкість виконання маневру німецький преміальний електрокар починав зносити конуси-утриматися в межах коридору не змогли навіть досвідчені водії-випробувачі.

“Лосиним тестом” експерти перевіряють стійкість автомобілів під час різких перестроювань, при об’їзді несподівано виникли на дорозі перешкод, які імітують розставлені на трасі конуси. Успішним вважається результат, якщо автомобіль впорався з маневрами на швидкості 77 кілометрів на годину. На жаль, електрокару Mercedes-Benz EQS ця швидкість не скорилася.

Читайте також:  Lancia випустить три електрокари і перейде на вторсировину

“Лосиний тест” на новому EQS 580 4MATIC+ експерти пройшли тільки на мінімальній для випробування швидкості в 72 кілометри на годину — там, де для інших моделей перевірка тільки починається, для нового німецького електромобіля вона закінчилася.

У нормальному режимі рекуперації і з комфортними настройками силової установки на вході в коридор Мерседес показав швидкість 72 кілометри на годину, в середині маневру вона знизилася до 64 кілометрів на годину, а на виході з коридору і зовсім впала до 52 кілометрів на годину.

В аналогічному випробуванні Mercedes-Benz S-Class поточного покоління зміг продемонструвати швидкість 74 кілометри на годину.

Читайте також:  Porsche створить власну мережу зарядних станцій для електрокарів

На думку експертів, електрокару завадила істотно велика (2060 кілограмів у S-Class і 2670 кілограмів у EQS 580 4matic+) маса через акумуляторної батареї.

Крім того, повнокероване шасі хоч і допомагає виконати маневр, але вимагає звикання до особливостей поведінки моделі. В цілому EQS демонструє недостатню обертальність, що призводить до зіткнення з конусами, хоча водій і не втрачає контроль над машиною.