Авто

Китайці показали, як перетворити Land Cruiser 200 на «трьохсотку»

GBT Restyling Bodykit

Китайці показали на відео, як перетворити Land Cruiser 200 в нову «трьохсотку». Майстерня GBT Restyling Bodykit підготувала комплект деталей, які здатні візуально оновити позашляховик.

Без серйозної переробки не обійтися — доведеться встановити китайську світлотехніку, замінити бампери, радіаторну решітку, п’яті двері і елементи обважування. Однак зовнішня схожість “двохсотки” з пакетом GBT і Land Cruiser 300 очевидна.

Потенційні покупці розкритикували GBT за те, що новий обвіс не дозволяє в точності скопіювати Land Cruiser 300. Однак у китайській майстерні підкреслили, що для повної зовнішньої схожості довелося б втручатися в конструкцію.

Читайте також:  Lamborghini зізналася в недоливі оливи в суперкар Huracan

GBT Restyling Bodykit

Перевага поточного обважування GBT-установка в штатні кріплення без врізок, це дозволило зберегти привабливі ціни, а при необхідності власники зможуть повернути позашляховик у початковий стан. Втім, ціну “перетворення” Land Cruiser 200 в копію Land Cruiser 300 китайці поки не розкривають.

Оскільки нові Land Cruiser 300 доведеться чекати щонайменше чотири роки, деякі власники «двохсоток» зразка 2015 року можуть спокуситися на переробку. Здалеку позашляховик з китайським китом GBT дуже схожий на новинку, але при найближчому розгляді застарілу модель видають кріплення дзеркал, лючок бензобака і фари.