Технології

Toyota має намір побудувати позашляховик для підкорення Місяця

Lunar Cruiser

Toyota у співпраці з японським космічним агентством працює над створенням транспортного засобу для дослідження місячної поверхні. Автовиробник поставив перед собою мету допомогти людям влаштуватися на місяці до 2040 року, а потім звернути свій погляд на Марс.

“Відправити машини на місяць-наша місія. Автомобілі Toyota є майже скрізь, але тепер мова йде про те, щоб доставити наші машини туди, де ми ніколи не були”, — заявили в Toyota.

Читайте також:  Завдяки iPhone врятовано ще одне людське життя

Місяцехід називається Lunar Cruiser-явна відсилання до одного з найбільш популярних японських компаній, Land Cruiser. Завершити його розробку планують до кінця цього десятиліття. Транспортний засіб будується таким чином, щоб забезпечувати людям можливість працювати, спати, їсти і спілкуватися один з одним абсолютно безпечно в умовах безповітряного простору.

Для цього Toyota уклала контракт з Gitai Japan. Компанія розробила для Lunar Cruiser роботизовану руку з різними насадками. Їх можна змінювати, щоб використовувати як різні інструменти для зачерпування, підняття предметів або підмітання поверхні.

Lunar Cruiser

За словами генерального директора Gitai Шо Наканосе, завдання польоту в космос практично вирішене, але необхідно модернізувати роботи в умовах безповітряного простору, оскільки вони досі несуть за собою великі витрати і серйозну небезпеку для життя астронавтів. Саме тут знадобляться роботи.

Читайте також:  Vivo X Note із величезною камерою показали на офіційному зображенні

«Ми розглядаємо космос як область нашої трансформації, що відбувається раз на століття. Відправившись туди, ми зможемо розробити Телекомунікації та інші технології, які виявляться корисними для людського життя», — сказав Такао Сато, який очолює проект Lunar Cruiser в Toyota Motor.