Авто

Lamborghini відмовиться від нових ретро-суперкарів

Lamborghini Countach lpi 800-4

У 2021 році на честь 50-річчя культового суперкара Lamborghini Countach був представлений побудований на шасі гібридного Lamborghini Sian FKP 37 унікальний ретро-суперкар Lamborghini Countach lpi 800-4. І схоже, що у цієї моделі є всі шанси стати останнім автомобілем марки в стилістиці машин минулих років, оскільки такі Ламборгіні абсолютно не до душі нинішньому главі італійського автовиробника Стефану Вінкельману.

“Наш бренд повинен дивитися вперед: у Lamborghini має бути велике вітрове скло і маленькі дзеркала заднього виду. Важливо розуміти історію, заглядати в те, що було в минулому, але ми повинні бути інноваційними, ми повинні бути проривними і завжди несподіваними», — заявив топ-менеджер в інтерв’ю виданню Autocar.

Коли Вінкельман очолював Lamborghini в 2005-2016 роках, він прийняв рішення звести до мінімуму кількість ретро-моделей, але після повернення в 2020 році все-таки дав зелене світло Countach LPI 800-4.

“Я залишив компанію з думкою,що ми ніколи не будемо більше робити ретро-автомобілі, ніколи. Після повернення я задався питанням: “Чому ми зараз знову робимо це?” Але коли ми подивилися на Countach LPI 800-4 і поговорили про нього, то я поміняв свою думку і був щасливий зробити цю модель”, — зазначив Вінкельман, підкресливши, що відроджений Countach все-таки є для Lamborghini винятком з правил.