Авто

Американець подав до суду на Mercedes через двері, що відрубали палець

Mercedes-Benz GLE 450

Американець подав до суду на Mercedes-Benz через двері, що відрубала палець. Річард Дж.Кастігар-молодший з Арізони стверджує, що автоматичні доводчики дверей на кросовері Mercedes-Benz GLE 450 стали причиною важкого каліцтва — чоловік залишив праву руку на центральній стійці в момент закривання дверей, і стулка відірвала верхню половину великого пальця. У позові опцію Mercedes-Benz називають не чим іншим, як «сучасною гільйотиною».

Автодоводчики дверей – опція для американських Mercedes-Benz GLE, яка коштує 550 доларів. Позивача обурює, що автовиробник не перейнявся про захисні системи-у кросовера немає датчиків, які не дозволять двері розчавити палець або прищемити руку.

Містер Кастігар-молодший вимагає, щоб “Mercedes-Benz припинив рекламувати і продавати автомобілі з автодоводчікамі”, поки система не буде доповнена такими датчиками. Травматична ампутація частини фаланги великого пальця не тільки стала стресом для чоловіка, але і позбавила його доходу — за оцінками Кастігара-молодшого, втрати в заробітній платі складуть щонайменше 500 тисяч доларів.

Є й інші труднощі “колись гордий і незалежний чоловік тепер змушений покладатися на свою дружину, яка допомагає сходити в туалет, прийняти душ, почистити зуби, одягнутися і застебнути сорочку. Потерпілому важко тримати ручку, приймати їжу, зав’язувати шнурки, користуватися інструментами і допомагати з домашніми справами”, — йдеться в позові до Mercedes-Benz.

Читайте також:  Fiat представив спецверсії Panda і Tipo з розумним годинником у комплекті

Журналісти згадали, що аналогічний позов вже ініціювали щодо BMW, але в 2017 році суддя навіть не став розглядати справу, заявивши, що такого роду травми притаманні автолюбителям з самого початку автомобільної ери, і звинувачувати в цьому виробника абсурдно.