Технології

З оновленням iPad та Mac працюють як одне ціле [ВІДЕО]

iPad і Mac

З релізом перших бета-версій iPadOS 15.4 і macOS 12.3 планшети і комп’ютери Apple отримали довгоочікувану функцію «універсальне управління» (Universal Control), анонсовану ще на початку літа минулого року. У Мережі вже з’явилися перші огляди цієї нової фішки.

“Універсальне управління” дозволяє використовувати одну клавіатуру, мишу і трекпад відразу для одночасної роботи з декількома комп’ютерами Mac і планшетами iPad. Наприклад, можна переміщати курсор з екрану одного пристрою на інший, друкувати текст на iPad за допомогою клавіатури Mac або просто перетягувати контент з одного гаджета на інший.

Співробітники порталу MacRumors вже випробували нову функцію в дії. Як показано на відео, переміщення курсору межу екранами двох пристроїв відбувається без будь-яких затримок і додаткових налаштувань. Точно так же працює набір тексту, який вводиться на той гаджет, де в даний момент знаходиться курсор. При перетягуванні файлів з одного комп’ютера він моментально з’являється на іншому.

Читайте також:  NASA спробує запустити супутник за допомогою центрифуги

Судячи з перших відгуків “універсальне управління” вже зараз працює вражаюче, але не виключено, що до виходу релізних версій прошивок Apple зможе ще доопрацювати її.