Технології

Android-смартфони наздоженуть iPhone за швидкістю завантаження ігор

Google Play

Техноблогер Мішаал Рахман (@Mishaalrahman) виявив в коді Android Open Source Project (AOSP) згадку нової функції, яка може з’явитися в Android 13. Цікаво, що Google вже постаралася приховати її існування, ймовірно, не бажаючи розкривати її завчасно.

Android 13

Мішаал Рахман встиг зробити скріншот, перш ніж Google зробила цю частину коду приватною, обмеживши тим самим доступ до неї. Мова йде про новий API під назвою GAME_LOADING, покликаному істотно прискорити запуск ігор на Android-пристроях. Варто відзначити, що це одна з проблем операційної системи, оскільки на iOS ігри часто завантажуються помітно швидше.

Читайте також:  Tesla проїде 15 000 км виключно на енергії Сонця

За наявною інформацією, гра може повідомляти операційній системі про свій поточний стан. Так, під час запуску гра подає Android відповідний сигнал, після чого відправляється команда в систему управління живленням, щоб тимчасово «розігнати» процесор для підвищення продуктивності і, як наслідок, збільшення швидкості запуску гри.

Вказується, що ця нова функція орієнтована на виробників процесорів і буде обов’язковою для всіх нових пристроїв, що поставляються з Android 13 і новішими версіями операційної системи. Єдиним винятком стануть Смартфони Pixel від Google, які отримають відповідне оновлення.