Авто

Відео: системи фільтрації Tesla та BMW перевірили за допомогою газових гранат

Випробування системи фільтрації Tesla та BMW

Компанія Tesla опублікувала відеоролик, в якому незвичайним способом порівняла власну систему фільтрації з технологією, використовуваною BMW. Для проведення експерименту Model Y і неназвану баварську модель помістили в прозорий міхур, після чого підірвали всередині газові гранати з кольоровим димом. В ході видовищного випробування фахівці підтвердили, що електрокари не тільки знижують рівень шкідливих викидів в атмосферу, а й захищають пасажирів від вже забрудненого повітря.

Помістивши автомобіль всередину міхура, фахівці підірвали гранати, які заповнили внутрішній простір червоним димом. » Забруднююча ” речовина проникло і в салон BMW. Під час випробування всередині Model Y перебувала людина, яка дихала абсолютно чистим повітрям. Після тесту інженери продемонстрували повітряні фільтри обох автомобілів. Система фільтрації електрокара забарвилася в червоний колір.

Читайте також:  Volkswagen зупинив виробництво на одному з найбільших заводів Європи

У своїх системах фільтрації Tesla використовує технологію високоефективного утримання частинок (HEPA), яка вважається однією з найефективніших у світі. Активувати систему очищення можна в режимі біозброї, який включаться на приладовій панелі електромобіля. На думку представників компанії, їх система дійсно здатна захистити від біологічної зброї.

HEPA-фільтри в десять разів більше класичних систем і у багато разів ефективніше аналогічних технологій в автомобілях преміум-класу. Вони здатні захистити від 99,97 відсотка газоподібних частинок, бактерій і вірусів. Сьогодні інноваційні фільтри встановлені у всіх Model Y, Model X і Model S.

У березні минулого року Honda випустила систему фільтрації, здатну захистити від коронавірусу. Фахівці стверджували, що салонний повітряний фільтр вловлює сто відсотків вірусних частинок.

Читайте також:  Polestar вперше продала автомобіль в обмін на витвори мистецтва

Джерело: Tesla / Youtube.com