Авто

Глава Tesla назвав президента США “маріонеткою” за слова про електромобілі

Ілон Маск

Генеральний директор Tesla Ілон Маск різко розкритикував президента США Джозефа Байдена, обізвавши його “маріонеткою”, яка “тримає американців за дурнів”. Тригером для гніву Маска стала постом Байдена в Twitter, в якому глава держави похвалив американські компанії, що випускають електромобілі. Зокрема, він відзначив досягнення General Motors та Ford, але забув згадати Tesla, хоча саме їй належить більша частина «зеленого» авторинку.

У четвер Байден зустрівся з Генеральним директором General Motors Мері Барра і главою Ford Джимом Фарлі, після чого опублікував твіт з відео, в якому обговорив досягнення автопрому в сфері «зеленої» мобільності і похвалив компанії за випуск електрокарів.

Читайте також:  Ferrari заборонила Джастіну Біберу купувати свої спорткари

У відповідь Маск обрушився на президента з критикою і образами: він нагадав, що в США існує компанія, назва якої «починається з букви T, закінчується на букви A, а в середині – ESL». Пізніше підприємець додав, що американський лідер “маріонетка в людській подобі”, яка “тримає американців за дурнів”.

Байден поки не відповів Маску, так само поки зберігають мовчання General Motors і Ford. Незважаючи на значні вкладення обох компаній в електрифікацію модельного ряду, лідером батарейного авторинку в США все ще є Tesla. У минулому році компанія продала американцям 302 тисячі електромобілів Model 3, Y, S, і X, поліпшивши результат на 38,8 відсотка в порівнянні з 2020 роком.

Читайте також:  Hyundai зареєструвала загадковий товарний знак IONE

Також у четвер котирування акцій компанії Tesla різко впали, в результаті чого стан Маска разом скоротився на 21 мільярд доларів, або на 8,8 відсотка. Однак він як і раніше залишається найбагатшою людиною планети за версією Forbes: зараз його статок оцінюється в 221,3 мільярда доларів.