Авто

Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi пообіцяв випустити 35 нових електрокарів

Renault-Nissan-Mitsubishi

Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi представив нову стратегію Alliance-2030, згідно з якою в найближчі вісім років на ринку з’являться 35 нових електрокарів. Крім того, скоригований план передбачає посилення уніфікації автомобілів марок, що входять до складу групи Renault, а різноманітність моделей, навпаки, скоротиться з нинішніх 100 штук до 90. Крім того, був анонсований новий Mitsubishi ASX і представлена платформа CMF-BEV для компактних батарейних машин.

Основний упор буде зроблений на електрифікацію. Renault Group планує запустить 35 нових електрокарів, причому 90 відсотків їх них побудують на п’яти основних платформах. Бюджетним моделям покладена Архітектура CMF-AEV, знайома по європейському Dacia Spring і китайському Renault City K-ZE, а для компактних недорогих електрокарів для ринку Японії заявлена «візок» KEI-EV.

Читайте також:  Lamborghini показала тизер нової версії Huracan

Для компактних батарейних моделей розробляється CMF-BEV, 50 відсотків компонентів якої Уніфіковані з CMF-B (на ній побудовані в тому числі Logan і Sandero третього покоління, а в середині десятиліття вона ляже в основу всіх моделей Lada і Dacia). Первістками на CMF-BEV стануть Renault 5 і електрокар Nissan, який замінить в актуальній європейській лінійці нинішню Micra. Пізніше CMF-BEV буде використовуватися марками Dacia і Alpine, а з 2026 року планується щорічно продавати по 250 тисяч електрокарів на цій платформі.

Четверта архітектура Альянсу під назвою CMF-EV розроблялася зусиллями Nissan і вже використовується для Nissan Ariya і Renault Megane E-Tech. Ця “візок” призначена для електромобілів C – і D-КЛАСІВ марок Nissan, Renault, Mitsubishi, Infiniti і Alpine. Всього на ній побудують 15 моделей, а їх сукупний щорічний обсяг продажів до кінця десятиліття повинен перевищити позначку в 1,5 мільйона штук.

Читайте також:  Nissan залишить європейців без традиційних двигунів внутрішнього згоряння

І, нарешті, п’ята платформа, LCV-EV, ляже в основу електричних комерційних автомобілів Альянсу: на ній вже побудовані Renault Kangoo і Nissan Townstar.

Згідно з оприлюдненою стратегією, до 2026 року планується вдвічі здешевити акумулятори для електромобілів, а також на два роки раніше запланованого запустити виробництво твердотільних батарей — вже в 2028-му.

Джерело: Renault Group