Технології

Користувачі переходять на Windows 11 вдвічі швидше, ніж на десятку

Windows 11

Microsoft опублікувала статистику поширення операційної системи Windows 11. За даними компанії, новинка користується завидною популярністю-судячи з офіційного звіту, власники ПК по всьому світу не тільки охоче встановлюють свіжу версію «вікон», але і проводять за роботою з нею більше часу в порівнянні з Windows 10.

Згідно з офіційним блогом Microsoft, перехід користувачів на Windows 11 відбувається в два рази швидше, ніж міграція на Windows 10 після її релізу. У зв’язку з цим компанія прискорила розгортання програми, що пропонує оновлення на нову ОС в різних регіонах. Крім того, за запевненням софтмейкера, користувачі проводять за ПК на базі Windows 11 на 40% більше часу — втім, деталей цієї статистики в звіті не наводиться.

Компанія також заявила, що Windows 11 має найвищі показники якості і задоволеності продуктом серед усіх коли-небудь представлених версій фірмових ОС. Крім того, вона залучила в три рази більше трафіку в недавно перероблений магазин додатків Microsoft Store в порівнянні з попередницею. Всього ж у світі під управлінням двох останніх операційних систем сімейства Windows зараз працюють понад 1,4 мільярда пристроїв.

Наступний великий апдейт ОС запланований на лютий 2022 року. У числі очікуваних нововведень-поліпшення функціональності панелі завдань, переробка додатків «Блокнот» і «медіаплеєр», а також поява повноцінної підтримки Android-софта.