Технології

Ілон Маск розповів про долю пікапа, спорткара та «гуманоїда» Tesla

Tesla Bot

В ході конференції, присвяченій фінансовій звітності Tesla, глава компанії розповів не тільки про доходи, але і про плани бренду на найближче майбутнє. Зокрема, він оголосив про чергову затримку на складальній лінії пікапа Cybertruck, а також прокоментував чутки про випуск бюджетного фірмового електрокара.

За словами Ілона Маска, автомобілі Tesla Cybertruck і Roadster будуть представлені тільки в 2023 році. Таке рішення було прийнято у зв’язку з дефіцитом акумуляторів — ранній випуск новинок привів би до скорочення виробництва діючих моделей. Крім того, компанія працює над стратегією оптимізації роздрібної ціни електрокара.

Бізнесмен також спростував чутки про розробку бюджетного автомобіля вартістю до $25 000. Він запевнив журналістів, що навіть у разі, якщо цінова політика бренду залишиться колишньою, продажі нітрохи не постраждають — з попитом у Tesla проблем немає.

Читайте також:  У Windows 11 прибрали корисну функцію панелі завдань

Одним з пріоритетних продуктів компанії Ілон Маск назвав людиноподібного робота, створення якого активно ведеться вже зараз. Підприємець заявив, що фірмовий «гуманоїд» в перспективі може стати навіть більш значущим для Tesla, ніж автомобілі. У теорії він зможе виконувати небезпечні і рутинні завдання замість людини.

При розробці проекту з кодовою назвою Optimus Вендор використовує ШІ-технології, а також частину власних напрацювань в області автоматичного водіння. Терміни появи комерційної версії робота як і раніше невідомі.