Технології

Опубліковано новий тизер найдорожчої інді-ігри в світі

Star Citizen

Роки йдуть, а Star Citizen продовжує маячити на горизонті. Амбітний проект Кріса Робертса (творця Wing Commander) вже давно став притчею з-за роздутого бюджету, який збирають з фанатів, і постійно рухомих термінів релізу. Дехто навіть упевнений, що космосіма не існує, і те, що відбувається — не більше ніж шахрайська схема. Проте студія Робертса, Cloud Imperium Games, продовжує всіляко підігрівати інтерес до свого дітища.

Якраз на Різдво компанія випустила трейлер для Squadron 42, ігри-компаньйона Star Citizen, головні ролі в якому виконають Марк Хемілл, Гері Олдман, Генрі Кевілл і ряд інших голлівудських акторів. Ролик демонструє весь масштаб робіт, який Cloud Imperium виконала за один лише 2019 рік. Зрозуміло, дати релізу в тизері немає.

Читайте також:  Керамічне скло iPhone 12 випробували на міцність падіннями і тиском

Нагадаємо, що Star Citizen анонсували ще в далекому 2012 році як проект на краудфандинговій платформі Kickstarter. До грудня 2019-го на дітищі Робертса зібрали вже понад 250 мільйонів доларів. А гри, незважаючи на обіцянки і можливість купувати цифрові кораблі на реальні гроші, все немає і немає.

Залишити коментар