Авто

Оновлений Mercedes-Benz G-Class сфотографували на дорозі

Mercedes-Benz G-Class

Британське видання AutoExpress публікує свіжу порцію шпигунських знімків оновленого Mercedes-Benz G-Class. Судячи з дизайну радіаторної решітки позашляховика, на дорогах помітили модифікацію G550, і вже можна помітити відмінності від нинішньої версії моделі — у закамуфльованого автомобіля інакше оформлений передній бампер, а вентиляційні отвори більші, ніж у актуального G550. По-іншому виглядають капот і розширювачі колісних арок.

Mercedes-Benz G-Class змінив покоління порівняно недавно – в 2018 році, а в 2021 році модель встановила рекорд: по всьому світу було продано 41 174 позашляховика, і це кращий результат з моменту запуску оригінального W460 в 1979 році.

Читайте також:  Дизайнер BMW передрік швидкий кінець моди на гігантські екрани

Відомо, що німецька марка вже запустила в розробку повністю електричну версію моделі (вона дебютує в 2024 році), а також паралельно готує рестайлінг актуального G-Class.

На шпигунських фотографіях автомобіль відображений в камуфляжі, причому плівкою обклеєні тільки передня частина машини і корми. Найбільші зміни очікуються саме спереду, проте вони будуть носити точковий характер. Також можуть модернізувати задні ліхтарі, але серйозних нововведень не передбачається.

Що ж стосується салону, то його знімків поки немає, проте можна припустити, що Mercedes-Benz запропонує для позашляховика останню версію мультимедійної системи MBUX, оскільки G-Class — єдина модель в лінійці без неї. Не виключено, що з оновленням може збільшитися і розмір центрального екрану.

Читайте також:  Tesla відкликає майже 130 000 електрокарів через критичну проблему з електромотором

Ще в 2020 році повідомлялося, що з оновленням у G-Class з’явиться заводська версія 4х42 для бездоріжжя. Такий позашляховик вже потрапляв в об’єктиви шпигунських камер: він отримає додаткові позашляхові атрибути, яких не було у попередника — запасне колесо на п’ятій двері, силовий багажник на даху і протипідкатний брус.

Джерело: AutoExpress