Технології

Глава YouTube розповіла про появу NFT на платформі

YouTube

Генеральний директор YouTube Сьюзан Воджіцкі у своєму відкритому листі розповіла про плани з розвитку платформи в 2022 році. Одним з ключових змін на майданчику стане вилучення прибутку з сучасних технологій, включаючи NFT. Крім того, компанія продовжить розвивати свою альтернативу TikTok і зосередиться на блокчейне та інших трендових напрямках.

Воджіцкі заявила, що використання криптовалют і невзаємозамінних токенов дозволяє істотно зміцнити зв’язок між авторами контенту і їх шанувальниками. YouTube планує розширити свою екосистему, щоб допомогти творцям відео отримати вигоду від таких технологій, як NFT. Втім, подробиць про появу подібного контенту на майданчику вона не розкрила.

Читайте також:  Google змусить Android-розробників «звітувати» перед користувачами

Глава компанії зазначила, що YouTube черпає натхнення з «всього, що відбувається в Web3». Під цим терміном мається на увазі інтернет нового покоління, що використовує технології блокчейна, криптографію і децентралізовані платформи. Це, за її словами, зовсім інший світ у порівнянні з нинішньою інтернет-моделлю.

У своєму відкритому листі Сьюзан Воджіцкі також підкреслила, що YouTube почне приділяти більше уваги подкастам. Нарешті, топ-менеджер поділилася статистикою популярності сервісу коротких відео Shorts, запуск якого відбувся в 2020-м. Конкурент TikTok набрав понад 5 трильйонів переглядів за 1,5 року. Зараз YouTube розглядає варіанти інтеграції в сервіс інструментів для здійснення покупок.

Читайте також:  HUAWEI вигадала, як підвищити продуктивність процесорів

Генеральний директор компанії також висловила побоювання з приводу підвищеної уваги до Google з боку регуляторів. Вона вважає, що жорсткий урядовий контроль може негативно позначитися на співтоваристві творців контенту.