Авто

Ford пустить з молотка унікальний Bronco у виконанні для Папи Римського

Bronco Pope Francis Center First Edition

На цьому тижні в американському штаті Арізона відбудеться аукціон Barrett-Jackson, в ході якого компанія Ford спільно з центром допомоги бездомним Pope Francis Center запропонують до покупки унікальний позашляховик Bronco в модифікації Pope Francis Center First Edition.

Всі виручені кошти з продажу автомобіля передадуть благодійній організації. Доопрацьовану машину надав генеральний директор дилерського центру Ford Девід Фішер-молодший.

Ексклюзивний Bronco являє собою модифікований позашляховик, побудований на базі виконання First Edition. Кузов автомобіля пофарбований в класичний білий колір Wimbledon White, який відсутній в палітрі актуальної моделі, але пропонувався для класичного «Бронко».

Читайте також:  У Європі заборонять реєструвати автомобілі на бензині та дизелі

Bronco Pope Francis Center First Edition

Крім того, позашляховик обладнаний білими колесами Detroit Steel Wheels, сріблястою радіаторною решіткою і силовим модульним бампером Ford Performance. По всьому кузову моделі фахівці додали червоні акценти, а також прикрасили Bronco емблемами з написами First Edition і Pope Francis Center.

Салон позашляховика виконаний в чорно-білій гамі, яку доповнюють елементи червоного кольору. У числі інших доробок Bronco отримав додаткове освітлення на даху, запасні трубчасті двері з фірмового каталогу Genuine Ford Accessories, систему гачків Molle для кріплення вантажу, а також сейф.

Bronco Pope Francis Center First Edition

Фото: Ford

Яку суму фахівці планують виручити за єдиний у своєму роді позашляховик, поки не уточнюється.

Читайте також:  Renault планує продати частку в Nissan

Напередодні Ford представив найпотужніший Bronco, який отримав приставку Raptor. Точних технічних характеристик компанія не розкрила, проте фахівці натякнули, що віддача агрегату склала близько 400 кінських сил.

Джерело: Ford